پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اولین جلسه شورای اداری سال جاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد
بازدید : 70 11 خرداد 1399 ساعت 14:14 شماره :73112

اولین جلسه شورای اداری سال جاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد
 

اولین جلسه شورای اداری سال جاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، اولین جلسه شورای اداری سال 99 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، با رعایت کامل پروتکل اجتماعی و فاصله گذاری در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، ضمن تشکر از کلیه معاونین، روسای ستادی اداره کل و شهرستان ها، گفت: شرایط کشور به گونه ای است که باید جلسات را به شیوه های جدید اعم از ویدئو کنفرانس و استفاده از فضاهای مجازی یا با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزار گردد، لذا اولین جلسه ی شورای اداری، با حفظ و رعایت نکات بهداشتی و پروتکل های در نظر گرفته در سالن اجتماعات برگزار شد.

موسوی تاکامی در ادامه خاطر نشان کرد: سال جدید از جهات مختلفی از سال گذشته سخت تر است اما این سختی دلیل نمی شود که ما به تعهدات خود عمل نکنیم و خدای نخواسته نافی مسئولیتی باشد که به گردن همه ماست.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری افزود: استفاده از فضای مجازی به نحوه ی صحیح و قانونی در جهت انعکاس خدمات و عملکرد اداره کل و شهرستان ها بسیار مفید خواهد بود که از دوستان انتظار داریم این موضوع را مد نظر قرار دهند.

موسوی تاکامی ضمن اشاره به  سیاست های ابلاغی جدید  9 گانه ی سازمان جنگل ها به شرح ذیل، بر اجرای جهشی آن در سال 99 تاکید کرد.

‏-کاداستر اراضی ملی، با اولویت عرصه های جنگلی و سواحل 
- تشخیص، تعیین حدود و آگهی ذخیره‌گاه‌های جنگلی

- مدیریت و بهره برداری از مراتع در قالب طرح های مصوب مرتع داری با تکیه بر تولید گیاهان دارویی

‏-تعیین تکلیف مدیریت پارک‌های جنگلی

‏-توسعه زراعت چوب و ساماندهی بهره برداری محصولات فرعی جنگلی و مرتعی

‏- ارتقاء پوشش حفاظتی

-توسعه و تقویت صندوق های منابع طبیعی با استفاده از ظرفیت های قانونی

-توسعه دولت الکترونیک با استفاده از فناوری های روز و سامانه های هوشمند

-اخذ حقوق دولتی و تقویت منابع اعتباری

در ادامه ی این جلسه هر یک از معاونین اداره کل، روسای ادارات و شهرستان ها در خصوص برنامه ها، اعتبارات و اقدامات حوزه خود به تشریح و بیان مسائل و توضیحات پرداختند.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری