پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار معاون فنی و مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری با موسوی تاکامی
بازدید : 65 12 خرداد 1399 ساعت 9:26 شماره :73155

دیدار معاون فنی و مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری با موسوی تاکامی
 

دیدار معاون فنی و مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری با موسوی تاکامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، کریمی معاون فنی  شهرداری ساری و عین اله احمدی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری به اتفاق هئیت همراه با مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل و فتح ا... غفاری چراتی معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در محل دفتر مدیریت این اداره کل، دیدار داشتند.

در این دیدار علاوه بر مسائل و موضوعات مشترک قابل اهمیت، در خصوص احداث جاده سلامت منطقه سکوتپه و موارد قانونی آن توسط مدعوین شهرداری و مدیرکل و معاونت امور جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مطالبی بیان شد که باید مورد توجه و کارهای کارشناسی قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که جاده سلامت در منطقه سکوتپه یکی از طرح‌های مهم شهرداری است که قرار است پس از سیر روند مطالعاتی و اداری در بستری قانونی در محیطی مناسب، ایمن و شاداب برای شهروندان ساروی فراهم شود تا ساروی‌ها از مجموعه خدمات متنوع این طرح با محوریت سلامت و ارتقای نشاط اجتماعی بهره مند گردند.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری