ح" /> ح" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حجت الاسلام و المسلمین آقای جعفر عبدی زیاری، به عنوان سرپرست دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، منصوب شد.
بازدید : 36 2 تير 1399 ساعت 9:15 شماره :74069

حجت الاسلام و المسلمین آقای جعفر عبدی زیاری، به عنوان سرپرست دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، منصوب شد.

حجت الاسلام و المسلمین آقای جعفر عبدی زیاری، به عنوان سرپرست دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، حجت الاسلام و المسلمین جعفر عبدی زیاری طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محمد فلاح سلوکلایی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، با حفظ سمت به سرپرستی دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری منصوب شد.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

حجت الاسلام و المسلمین آقای جعفر عبدی زیاری

با سلام و احترام

نظر به دانش و معرفت، تعهد و تجربه ی ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان مازندران به مدت سه سال منصوب می نمایم.حوزه نمایندگی ولی فقیه، نهادی دینی، فرهنگی و علمی بوده و به تبیین و گسترش ارزش های اسلامی و انقلابی، تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی و صیانت از مبانی اعتقادی و معرفتی همکاران می پردازد.از این رو، جایگاه حوزه را می توان در سه بخش جایگاه هدایتی، حمایتی و نظارتی ترسیم نمود.امید است ضمن همکاری و تعامل سازنده با مدیریت های مرتبط همواره در حاکمیت بخشیدن به این ارزش ها و اجرای دقیق برنامه های فرهنگی و عقیدتی و ماموریت های محوله موفق و موید باشید.

ضمناً جنابعالی با حفظ سمت، به سرپرستی دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری نیز منصوب می شوید.

همکاری مدیران کل محترم دامپزشکی استان و منابع طبیعی و آبخیزداری استان- ساری، مورد انتظار اینجانب است.

محمد فلاح سلوکلایی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری