رئیس" /> رئیس" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از نقش‌آفرینان پویش ایران سبز، هر ایرانی یک درخت تقدیر و تشکر کرد.
بازدید : 56 18 دی 1400 ساعت 12:16 شماره :92616

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از نقش‌آفرینان پویش ایران سبز، هر ایرانی یک درخت تقدیر و تشکر کرد.

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از نقش‌آفرینان پویش ایران سبز، هر ایرانی یک درخت تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، دکتر مسعود منصور طی پیامی از کلیه نقش‌آفرینان و مشارکت‌کنندگان در پویش "ایران سرسبز-ایران قوی؛ هر ایرانی یک درخت" تشکر و قدردانی کرد. متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

سنت حسنه درختکاری ریشه در دین و فرهنگ مردمان طبیعت‌دوست ایران دارد و همچنان این اقدام خداپسندانه و ارزشمند مورد توجه بسیاری از علاقمندان به پایداری و سرسبزی میهن اسلامی‌مان‌ است. خداوند متعال را شاکریم که فرصتی دست داد تا با همکاری تعداد زیادی از دستگاه‌های اجرایی کشور و نهادهای مردمی  اعم از تشکل‌ها، گروه‌های جهادی و جوامع محلی زمینه اجرای پویش "ایران سرسبز؛ ایران قوی-هر ایرانی یک درخت" فراهم آمد تا با مشارکت اقشار مختلف مردم بصورت مستمر و طی 14 سال آینده به یاد هر شهید هزار نهال در عرصه‌های منابع‌طبیعی کشور کاشته شود و شاهد ایرانی قویتر باشیم. اینجانب به نوبه خود از کلیه نقش‌آفرینان این رویداد بزرگ در حوزه برنامه‌ریزی و اجرای این پویش گسترده مردمی و همچنین حضور موثر اقشار مختلف مردم که با بذرکاری و نهال‌کاری در عرصه‌های منابع‌طبیعی باعث حفظ و احیای این منابع ارزشمند خدادادی خواهند شد کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم به فضل الهی ثمره این همدلی و همیاری، سرسبزی روزافزون میهن اسلامی و باقیات صالحات مشارکت‌کنندگان باشد.

 

 

                                                                                            

مسعود منصور

معاون وزیر جهاد کشاورزی و

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری