پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تقدیر اسحاق عطایی از بانوان شاغل در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن
بازدید : 165 15 بهمن 1399 ساعت 11:1 شماره :81805

تقدیر اسحاق عطایی از بانوان شاغل در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

تقدیر اسحاق عطایی از بانوان شاغل در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، دکتر اسحاق عطایی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، در مراسمی به مناسبت سالروز میلاد سراسر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، از بانوان شاغل در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در محل سالن جلسات این اداره کل تقدیر کرد.

اسحاق عطایی در این مراسم با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه زن و مادر افزود: توجه به تکریم و بزرگداشت این جایگاه ضرورت دارد. زنان از ویژگی های منحصر بفردی در جامعه برخوردار بوده و نقش سازنده و كلیدی دارند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در جمع بانوان شاغل در این اداره کل تصریح کرد: عموماً کارها و فعالیت هایی که به بانوان واگذار شده، با نظم و انضباط و درستی انجام شده است.ان شاا... از ظرفیت ها و تجارب بانوان شاغل در مجموعه اداره بیشتر استفاده خواهیم کرد.

در پایان پس از تبادل نظر و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات توسط بانوان حاضر در جلسه، از طرف دکتر اسحاق عطایی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری از بانوان شاغل در اداره تقدیر و تشکر بعمل آمد و هدیه ای ناقابل به آن تقدیم شد.

بیستم جمادی الثانی سالروز ولادت دخت نبی اکرم حضرت صدیقه طاهره (س) به عنوان «روز زن» و «روز مادر» نامگذاری شده، و امسال با 15 بهمن مقارن است.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری